Mi Shop Bodrum

XİAOMİ 2010 yılında “Herkes İçin Yenilik” vizyonu ile girişimci Lei Jun tarafından kuruldu. Sena Grup olarak biz, bu son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerin herkes tarafından ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz.

2021 yılı şubat ayında açılışını yaptığımız MI Store mağazamız ile bu değerimizi olgunlaştırarak markanın tüm akıllı telefonlarının yanı sıra 150’den fazla son teknoloji ekosistem ürünlerini sizlere her zamankinden daha ulaşılabilir kılıyoruz.

Xiaomi’nin, yüksek kaliteli teknolojinin bir servete mal olmayacağının bir göstergesi olduğuna inanıyoruz. Dönemin yüksek kaliteli ekosistem ürünlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, hayalinizdeki evi oluşturmanıza, evinizi akıllı hale getirmenize yardımcı olma tutkusuyla Xiaomi Markasını sizlere bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Yeni nesil markamızın akıllı yapısı ile size zaman tasarrufu sağlarken hayatınızı konfor düzeyine yükseltmeyi sunuyoruz. Akıllı güvenlik ürünleri ile evinizi, çalışma ortamlarınızı korurken, akıllı küçük ev aletleri ile iş gücünüzü azaltıp, kendinize zaman yaratmanızı destekliyor, daha bir çok alanda portatif ürünleriyle yaşamınızın her alanına kolaylık sağlayan XİAOMİ’Yİ sizlerle buluşturuyoruz.

İletişim: 02523195838
Web Adresi: Mİ Shop Bodrum
Email: info@mishopbodrum.com
Adres: Konacık, Atatürk Blv. No:48/5, 48400 Bodrum / MUĞLA

Bir cevap yazın