Fardayso Restaurant

Rab Tanrı Doğu’da Fardayso’da bir bahçe dikti. Fardayso’dan bir ırmak doğuyor bahçeyi sulayıp orada dört kola ayrılıyor, üçüncü ırmağın adı dicledir, rab Tanrı fardaysoya bakması, onu işlemesi için Adem’i oraya koydu.

Mezopotamya’dan günümüze taşınan bir kültürün elçisi olan restoranımız Anadolu evlerinin sıcaklığını içinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Babilin asma bahçelerinden süregelen, Süryanilerin kutsal şarabını o dönemin sunumuyla tadabilirsiniz. Dünyada şarabın ilk üretildiği üzümlerden ürettiğimiz mahlep şarabımızın tadına doyamayacaksınız.

Türk kadının ellerinde devleşen lezzetleri koruyarak Bodrum’a taşıyan Fardayso, menülerini hazırlarken en doğal ürünleri topraktan sofraya taşımaktadır. unutulmaz anların en kıymetli menüsü olmaya aday olan fardayso ya adım attığınız anda masalsı bir iklimin büyüsünü hissedeceksiniz.

Mardinin taş mimarisini bodrumun beyaz ve mavisi ile buluşturan mekanın kuş bakışı manzarası, gün batımlarını izlemek için muhteşem bir ambiyansa sahiptir. Bu masalsı iklimde, muhteşem lezzetleri deneyimleyerek sevdikleriyle paylaşımlarına değer katmak isteyenlerin adresi, Fardayso

İletişim: 05427645050
Web Adresi: Fardayso Restaurant
Email: info@fardayso.com.tr
Adres: Gökçebel Mah. İnönü Cad. No: 166/2 Bodrum / Muğla

Bir cevap yazın