Öykü Özen Reklam

Web ve reklam alanında çok sayıda çalışma yapmış olmanın verdiği tecrübe ile gereksinimlerinizi iyi analiz ediyor ve çalışmlarınızı bu yönde gerçekleştiriyoruz.

Öykü Özen ajans olarak 2010 yılından bu yana hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizden olumlu ger, dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerek E-ticaret gerek kurumsal kimlik bir çok konuda bize danışmadan karar vermeyin.

Ekip olarak, dijital medya’nın tüm pazarlama uygulamaları için çok önemli olduğuna inanırız. Dijital marka ve iletişim stratejileri geliştirmekten, uygulama sonuçlarının analizine varan dijital pazarlama hizmetlerimizle, markanızın ihtiyaçlarına odaklı çözümler sunarız. Geniş kapsamlı hizmetlerimizle, çözüm ortağınız oluruz ve sizinle uzun dönemli bir iş ilişkisi kurarız.

3,20m Dış Mekan Baskı Makinesi 1,80m İç mekan Baskı Makinesi 3,05m Kesim alanlı, hassas CNC Konica Minolta C224e renkli fotokopi makinesi 1,30m Plotter kesim makinesi Kompozit ebatlama makinesi Oyma, gravür, kaşe lazeri Gaz altı Kaynak Tşirt, kupa ve metal için sıcak baskı presleri.

İletişim: 05372185445
Web Adresi: Öykü Özen Reklam Ajansı
Email: erkan@oykuozen.com
Adres: Cevatşakir Mah. Ahmet Yesevi Cad. No:22 48400 Bodrum / Muğla

Bir cevap yazın