Ortakent Lahmacuncusu

Bodrum Ortakent’te yer alan Ortakent Lahmacuncusu lahmacun ve pide severlerin göz bebeği olmaya geliyor. 

Sıcak denizi, kum plajı ve mandalina bahçeleri ile ünlü olan, aynı zamanda Bodrum yarımadasının güney sahilinde ortada yer alan Ortakent, Bodrum’un popüler bir yaşam beldesidir. Ortakent’te tüm yolların kesiştiği bir konumda yer alan Ortakent Lahmacuncusu ise,  Murat Usta ile Ali Rıza Dallar’ın ortaklaşa açtığı şirin bir mekandır. Lahmacunu, lezzetini unutturmayacak Karadeniz pide çeşitleri, kiremitte pişen yemekleri, lezzetli çorbaları ve özel tatlılarıyla da Ortakent Lahmacuncusu gönlünüze taht kuracak.

Lahmacunun olmazsa olmazı çıtırlığı ve ince hamurudur. Ortakent Lahmacuncusu’nun kullandığı kaliteli hamur ve malzemelerle odun ateşinde pişen lezzetli, çıtır çıtır lahmacununu öğle ve akşam yemeklerinizde tercih edebilir, dilerseniz paket servis olarak sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda güler yüzlü personeli ve konforlu mekanı ile her zaman tercih edilecek mekanlar arasındadır.

Ortakent Lahmacuncusu’nun öne çıkan tatları ise, incecik çıtırı çıtır hamura sahip, lezzetli malzemesiyle tadı damağınızda kalacak olan  lahmacunu, tereyağının muhteşem buluşmasıyla sizleri Karadeniz’ e götürecek olan Karadeniz pide çeşitleri ve en sonunda çayınızı yudumlarken tahinin sizi mest edeceği tahinli tatlısıdır.

İletişim: 05528556362
Rezervasyon: 02523586222
Web Adresi: Ortakent Lahmacuncusu
Email: info@ortakentlahmacuncusu.com
Adres: Müskebi Mah. Kemer Sk. No:20/e Muğla / Bodrum

Bir cevap yazın