Metin Çıngıloğlu

Kurulduğu 1957 yılından bugüne kadar artan hizmet, üretim ve heyecanla, hiç değişmeyen lezzetlerini tüketiciyle buluşturan Metin Çıngıloğlu, Turgutreis’te bulunan mağazasını yenileyerek hizmete açtı.

Açılışta bir konuşma yapan Metin Çıngıloğlu, toplam 400 metrekare alanda hizmet veren Metin Çıngıloğlu Turgutreis Şubesi’nde alt ve üst yapının tamamının A’dan Z’ye değiştirildiğini, yenilenen mağazalarında ilk günkü kalite ve lezzetlerini koruyarak, alışverişe gelenlerin kendilerini daha rahat hissedecekleri farklı bir konsept yarattıklarını söyledi.

Uygulaması Büke Arch tarafından gerçekleştirilen Peynir Gurmesi Metin Çıngıoğlu Turgutreis Şubesi açık ve kapalı alanlarında 80 kişi kapasiteli oturma alanı, farklı bölümlerde konumlandırılmış şarküteri ürünleri, unlu mamuller ve çay-kahve içilebilen alanlarıyla, zaman zaman soluklanmak isteyenlerin, alışverişlerine Metin Çıngıloğlu lezzetlerini katmak isteyenlere huzurlu bir alan yaratılmak üzere yeniden tasarlandı.

Tadilata başlandığı günden itibaren, mimar Aybüke Kakışım’ın yönetiminde 30 işçi ile toplam 50 gün gibi kısa bir sürede elektrik ve sıhhi tesisatından, soğutma guruplarına, dekorasyonundan, dış görünümüne kadar yenilenen Metin Çıngıloğlu Turgutreis Şubesi, Bodrum protokolü, iş, sanat ve ticaret hayatının tanınmış simalarının katıldığı açılış ile hizmet vermeye başladı.

Açılışla ilgili olarak bir açıklama yapan Metin Çıngıoğlu; “1957 yılından bugüne artan hizmet, üretim hiç değişmeyen lezzet ve heyecanımızla 61 yıldır sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizler için çok özel olan bu yılda sizlere daha verimli hizmet vermek için yepyeni bir görünümle, fakat aynı lezzetimizle Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No 41/6’da hizmet verdiğimiz Turgutreis Şubemizi hizmete açtık. 61 yıldır bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bugün burada bir araya gelmemizin en önemli nedeni, her zaman lezzetini koruyan, güncel değişim ve gelişimlere uyan bir marka olarak, hizmet kalitemizi korumaya uğraş vermemizdir. Her zaman siz sevgili dostlarımıza, tüketicilerimize layık bir marka olmaya çalışıyoruz. Dile kolay 61 yılı geride bıraktık. 61 yılda bir markayı korumak, yaşatmak ancak sizlerin desteği, güveni ve tercihi ile mümkün. “ dedi.

İletişim: 02523135999
Web Adresi: Metin Çıngıloğlu
Email: info@metincingiloglu.com
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cd. No:193 /A, 48400 Bodrum / Muğla

Bir cevap yazın