Secret Life Hotel

Bodrum’un gizli cennetlerinden biridir Secret Life. Sene boyu yüklendiğiniz negatif enerjiyi, ormanın derinliklerine bırakabileceğiniz bir tesistir. Adım başı otel olan Bodrum’da, yalnızlığın tadına doyamayacağınız bir mekan olarak karşınıza çıkar.

Etraftaki tek sesin kuş sesi olduğu, ruhları dinlendirecek bir tatil imkanı sunar müşterilerine. Adı gibi gizemli olan Secret Life, gözlerden uzak olmanın  özgürlüğünü yaşayabileceğiniz, sağlıklı beslenebileceğiniz doğal bir tesistir.

Tatili, deniz ve güneş olarak görmeyenlerin tek adresidir. Yaz sıcaklarına, ormanın serinliğiyle karşı koyabileceğiniz Secret Life’da becerikli ellerce hazırlanan yiyecek ve içeceklerle keyifli sofraların tadını çıkartabileceksiniz.

Akşamüstü ormandan gelen esintiye eşlik edecek bir keyif kahvesiyle dinlendiğinizi hissedeceğiniz nadir mekanlardandır Secret Life. Senenin yorgunluğunu atıp yenilendiğinizi hissedeceğiniz bir tatil için her türlü olanağa sahip olan otel, güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla size  kendinizi evinizde hissettirir.

İletişim: 05331501073
Web Adres: Secret Life Hotel
Email: info@secretlifehotel.com
Adres: Torba Mahallesi , Bülent Ecevit Cad, No:38 Bodrum/MUĞLA

Bir cevap yazın