Konaklama Sektöründen Bodrum Nikki Beach Resort'e 4 Ödül!

Konaklama Sektöründen Bodrum Nikki Beach Resort’e 4 Ödül!

Misafirlerine özel deneyimler yaşatan otelleri ödüllendiren dünyanın önde gelen saygın ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride ödüllendirdi. Nikki Beach Resort &... Devamını Oku »
Pomelon AVM'de Satranç Turnuvası...

Pomelon AVM’de Satranç Turnuvası…

Milas Pomelon alışveriş merkezi 10-11 Kasım tarihlerinde Pomelon AVM’de Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası düzenliyor. Turnuvaya kayıt yaptıranları birbirinden özel ödüllerin sahibi olma fırsatı bekliyor. AVM yetkilileri Başvuruların  08 Kasım Perşembe günü saat... Devamını Oku »
Minik Şefler Festivali Kortej ile Start Verdi

Minik Şefler Festivali Kortej ile Start Verdi

Gastronomi ve Kültür Derneğinin düzenlediği minik şefler festivali start verdi. 27 Ekimde başlayacak olan festival 3 gün süre ile FunTown eğlence merkezinde ziyaretçilerini bekliyor olacak. Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği yaptığı açıklamada;... Devamını Oku »
Bu Festivalde Her yer Çiçek Kokacak!

Bu Festivalde Her yer Çiçek Kokacak!

İzmir Ticaret Odası desteği ile 9-10-11 Kasımtarihlerinde İzmir Arena’da ziyaretçilerini ağırlacak olan Floralfest Wedding; yeni evlenecek çiftlerin hayal gibi bir düğünü yaratabilmeleri için Türkiye’nin en iyi çiçek sanatçılarını, gelinlik tasarımcılarını, etkinlik, prodüksiyon... Devamını Oku »
Haluk Kunter ile Eğlenceye Doyamayacağınız Bir Gece!

Haluk Kunter ile Eğlenceye Doyamayacağınız Bir Gece!

Bizimki Bodrum’da Eğlenmeye doyamayacağınız bir Haluk Kunter gecesine daha davetlisiniz. Sahneye çıktığı andan itibaren sizi kaliteli eğlencenin merkezine götüren Haluk Kunter yıllardır Bodrum’da en sevilen sanatçıların arasında yer alıyor. Sahne hakimiyeti, zengin... Devamını Oku »
Burger King Mobil Tırı ile Muğla'da

Burger King Mobil Tırı ile Muğla’da

Sevilen lezzetlerin adresi Burger King®, Muğla Ortaca’da açtığı mobil tır restoranında zengin menü çeşitlerini lezzet sever Muğlalı misafirlerine sunmaya başladı. Farklı konsepti ile hızlı servis restoran sektöründe fark yaratan Burger King Muğla’da... Devamını Oku »
D&R’dan 30 Ağustos'a Özel Anlamlı Hediye

D&R’dan 30 Ağustos’a Özel Anlamlı Hediye

Kültür, Sanat ve Eğlence dünyası D&R, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ziyaretçilerineAtatürk’ün önemli eseri Nutuk’u armağan ediyor. İlklerin ve yeniliklerin adresi D&R, 30 Ağustos Zafer Bayramı’ nda Atatürk’ ün kültür mirasının en değerli... Devamını Oku »
Bizimki Bodrum'da Karadenizliler Gecesi...

Bizimki Bodrum’da Karadenizliler Gecesi…

Bizimki Bodrum’da Erdem Akın Karadenizliler Gecesinde misafirleri coşturdu. Bayramın 3. gecesi düzenlenen geceye Bodrum’da yaşayan ve tatilleri için Bodrumu tercih eden pek çok kişi katıldı. Oldukça kalabalık olan geceye özel menü hazırlandı.... Devamını Oku »
"Cazın İmgeleri"  Sergisi  Mine Sanat Galerisi Mekanında!

“Cazın İmgeleri” Sergisi Mine Sanat Galerisi Mekanında!

Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak mekanında Eylül ayında Bodrum Caz Festivali kapsamında eş zamanlı olarak gerçekleşecek “Cazın İmgeleri” adlı sergide Türkiye’nin önde gelen jazz ustalarından, Askeri Mızıka Okulu’ndan mezun olarak 22 yıl... Devamını Oku »
Ünlü İsimler, Turgutreis D-Marin Simit Sarayında bir Araya Geldi.

Ünlü İsimler, Turgutreis D-Marin Simit Sarayında bir Araya Geldi.

Bodrum Turgutreis D-Marin Simit Sarayı’nda gerçekleştirilen kahvaltı ve kahve tadımı etkinliğine, cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Ayla Zengin, Aysel Akçay, Bahar Şer, Beril Akçay, Burcu Şendir, Cengiz Karavan – Ayfer Toprak Karavan,... Devamını Oku »