Kervansaray Otel Şaban kayıkçı Tarafından Satın Alındı

Bodrum-Torba Kervansaray İş adamı Şaban Kayıkçı tarafından satın alındı. Tesisin yeni ismi ise  Dujai Bodrum By La Blanche olduğu bildirildi. Bodrum’un en yeşil tesisi olarak bilinen otelin Genel müdürlüğüne ise Türk turizminin... Devamını Oku »

Ciğerciim’den Öğretmenler’e Çok Özel İndirim

Gümbet’de ;  Güney Doğu Mutfağının efsaneleşmiş lezzetlerini Bodrum’a taşıyan Kadın Girişimci ; Semra MERGEN Öğretmenler Günü’nü 24 Kasımda, “Öğretmenlere Özel indirimli menü” kampanyası ile kutluyor! Ciğer Şiş Menü = 25 ₺ 6 Adet Ciğer... Devamını Oku »

LUX Bodrum Resort& Residences Avrupa’nın Birincisi Oldu

Dünyanın en prestijli global organizasyonlarından biri olan World Luxury Hotel Awards 2018yarışmasının kazananları Bali’de gerçekleşen özel bir organizasyonla açıklandı. Farklı bölgelerden otellere ödüllerin verildiği yarışmada, ‘Luxury Villa Resort’ kategorisinde Avrupa’nın birincisi LUX* Bodrum Resort&... Devamını Oku »

Arby’s Bodrum’da Basketbol Aşkını Ateşliyor.

Türkiye’de basketbolun gelişmesini destekleyen Arby’s, özel olarak hazırladığı EuroLeague menüsünü Bodrum Midtown AVM’deki restoranında basketbol severlerle buluşturuyor. Türkiye’de basketbolun gelişmesini destekleyen Arby’s, özel olarak hazırladığı EuroLeague menüsünü Bodrum Midtown AVM’deki restoranında basketbol... Devamını Oku »

Konaklama Sektöründen Bodrum Nikki Beach Resort’e 4 Ödül!

Misafirlerine özel deneyimler yaşatan otelleri ödüllendiren dünyanın önde gelen saygın ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride ödüllendirdi. Nikki Beach Resort &... Devamını Oku »

Pomelon AVM’de Satranç Turnuvası…

Milas Pomelon alışveriş merkezi 10-11 Kasım tarihlerinde Pomelon AVM’de Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası düzenliyor. Turnuvaya kayıt yaptıranları birbirinden özel ödüllerin sahibi olma fırsatı bekliyor. AVM yetkilileri Başvuruların  08 Kasım Perşembe günü saat... Devamını Oku »

Minik Şefler Festivali Kortej ile Start Verdi

Gastronomi ve Kültür Derneğinin düzenlediği minik şefler festivali start verdi. 27 Ekimde başlayacak olan festival 3 gün süre ile FunTown eğlence merkezinde ziyaretçilerini bekliyor olacak. Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği yaptığı açıklamada;... Devamını Oku »

Bu Festivalde Her yer Çiçek Kokacak!

İzmir Ticaret Odası desteği ile 9-10-11 Kasımtarihlerinde İzmir Arena’da ziyaretçilerini ağırlacak olan Floralfest Wedding; yeni evlenecek çiftlerin hayal gibi bir düğünü yaratabilmeleri için Türkiye’nin en iyi çiçek sanatçılarını, gelinlik tasarımcılarını, etkinlik, prodüksiyon... Devamını Oku »

Haluk Kunter ile Eğlenceye Doyamayacağınız Bir Gece!

Bizimki Bodrum’da Eğlenmeye doyamayacağınız bir Haluk Kunter gecesine daha davetlisiniz. Sahneye çıktığı andan itibaren sizi kaliteli eğlencenin merkezine götüren Haluk Kunter yıllardır Bodrum’da en sevilen sanatçıların arasında yer alıyor. Sahne hakimiyeti, zengin... Devamını Oku »

Burger King Mobil Tırı ile Muğla’da

Sevilen lezzetlerin adresi Burger King®, Muğla Ortaca’da açtığı mobil tır restoranında zengin menü çeşitlerini lezzet sever Muğlalı misafirlerine sunmaya başladı. Farklı konsepti ile hızlı servis restoran sektöründe fark yaratan Burger King Muğla’da... Devamını Oku »