Manisaspor derbide Bodrumspor'u ağırlıyor

Manisaspor derbide Bodrumspor’u ağırlıyor

Manisaspor yarın, son 2 maçını kazanıp üst sıralara göz diken Bodrum Belediyesi Bodrumspor’u konuk edecek. Manisa 19 Mayıs Stadı’nda Mustafa Murat Oğuz’un düdük çalacağı karşılaşma saat 13.30’da başlayacak. Ev sahibi Manisaspor’da eksik... Devamını Oku »
Isınmak için yakılan tezek koah hastalığına davetiye çıkartıyor

Isınmak için yakılan tezek koah hastalığına davetiye çıkartıyor

Ülkemizde yaklaşık 3 milyon KOAH hastası var. Nefes darlığı ile ortaya çıkan ve hayatı kâbusa çeviren hastalıkla ilgili bilgi veren İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi’nden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hijran... Devamını Oku »
Ağız kokusuna 10 doğal çözüm

Ağız kokusuna 10 doğal çözüm

Ağız kokusuna 10 doğal çözüm “Ağız kokusu yaşayan insanlar bırakın gülümsemeyi, konuşmak dahi istemezler” diyen Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Çözüm aslında çok basit. Hemen mutfağınıza gidin ve bu besinlerden birisi ile ağız... Devamını Oku »
Mehmet Kocodon'dan Menteşe ziyareti

Mehmet Kocodon’dan Menteşe ziyareti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’yi ziyaret etti. Başkan Kocadon, ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Menteşe İlçe Başkanlığına giderek ilçe başkanı ve partililerle... Devamını Oku »
Yıldız Asyalı'ya psikolog desteği

Yıldız Asyalı’ya psikolog desteği

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Tıldız Asyalı, psikolog yardımı almaya başladı. Yalnız başına bir hayat kurmaya çalışmanın ve bir evlat sahibi olmanın günümüz koşullarında zorluğunu psikolog yardımıyla aşmayı hedefleyen Yıldız... Devamını Oku »
Kalp Dostu Beş Yağ!

Kalp Dostu Beş Yağ!

Yağ tüketmekten korkmayın… Kilomuzu kontrol etmeye, kolesterol ve tansiyonumuzu istediğimiz seviyede tutmaya çalışırken yağı tamamen hayatımızdan çıkarmamız gerektiği gerçek bir şehir efsanesi! Enerjimizi yüksek tutmak, bazı vitaminlerin emilimini kolaylaştırmak ya da saçlarımızı... Devamını Oku »
10 liralık reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza geliyor

10 liralık reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza geliyor

2 liralık ilaç için bile muayene ücreti ödenip reçete yazdırılacak AK Parti’nin sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesi için hazırladığı yasa teklifi Meclis Başkanlığı’na sunuldu. Ancak teklife eklenen bir madde eczacıları ve hastaları... Devamını Oku »
Başkan Kocadon Datçalılarla bir araya geldi

Başkan Kocadon Datçalılarla bir araya geldi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yola çıkan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla il genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine Datça’da devam etti. Kocadon, üçüncü durağı olan Datça’da, daha feribottan iner inmez sıcak ve samimi... Devamını Oku »
İçimizdeki Saatli Bomba: Aort Anevrizması

İçimizdeki Saatli Bomba: Aort Anevrizması

Aort damarının genişleyip yırtılması sonucu ortaya çıkan aort anevrizması hızla müdahale edilmezse ölümle sonuçlanabiliyor. DoktorTakvimi.com doktorlarından Prof. Dr. İlhan Gölbaşı, aort damarında genişleme veya anevrizma bulunan kişilerin yaşam tarzında değişikler yapıp bazı... Devamını Oku »
29 Ekim’de ziyaret edebileceğiniz tarih kokan yerler

29 Ekim’de ziyaret edebileceğiniz tarih kokan yerler

29 Ekim 1923’te kurulan Cumhuriyet’in 95. Yıldönümü bu yıl resmi tatil olarak iş günü olan Pazartesi gününe gelmesi sebebiyle birçok seyahat sever için büyük bir fırsat. Ülkemiz için büyük anlam ve önem... Devamını Oku »