Başkan Kocadon Bodrum’da Yaşayan Yabancıların Noel Kutlamasına Katıldı

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Christmas (Noel) kutlamasında Bodrum’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar bir araya geldi. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un ev sahipliğinde, Bodrum Belediye A.Ş. Trafo Bodrum... Devamını Oku »

Bodrum’un Mandalini Dalında Satılmayı Bekliyor..

Bodrum ilçesine bağlı Bitez, Ortakent-Yahşi, Turgutreis ve Gölköy Mahallelerinde mandalina hasadına başlandı. Kendine has kokusu ve aromasıyla bilinen Bodrum mandalinasının bu yıl az mahsul vermesi üreticiyi üzdü. Mandalinayı ucuza almaya çalışan firmalara... Devamını Oku »

Somon ile gençleşin!

Yaşlanmayı önleyici bir tedavi olan Somon DNA, cilt dokusunun yaşlanmasını durdurmak ya da cildin daha genç görünmesi için yapılan bir uygulama. Konu hakkında Estetik International Sağlık Grubu doktorlarından Dr. Gina Moret açıklamalarda... Devamını Oku »

Bodrum Sağlık Vakfı Yılbaşı Partisi!

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Öğrencileri, Öğretmenleri,  Velileri ve Gönüllüleri ile yeni yılı hep birlikte kutlayacakları bir etkinlik düzenliyor. 22 Aralık Cumartesi günü saat 12.00 – 16.00 arasında Vakıf binamızda müzikler eşliğinde yapılacak... Devamını Oku »

Alladdin Beken Yazdığı Kitabın Telif Haklarını HAYTAP’a Bağışladı

Bodrum’da Türkçe öğretmeni olarak görev yapan Alaaddin Beken,  bu hafta  yayımladığı kitabının tüm telif haklarını HAYTAP’a  bağışladı. Hayvan Hakları Federasyonuna  kitabıyla katkıda bulunan Beken,  aynı zamanda kurumun Bodrum temsilciliğini yapıyor. Kitabının çok... Devamını Oku »

Manisaspor derbide Bodrumspor’u ağırlıyor

Manisaspor yarın, son 2 maçını kazanıp üst sıralara göz diken Bodrum Belediyesi Bodrumspor’u konuk edecek. Manisa 19 Mayıs Stadı’nda Mustafa Murat Oğuz’un düdük çalacağı karşılaşma saat 13.30’da başlayacak. Ev sahibi Manisaspor’da eksik... Devamını Oku »

Isınmak için yakılan tezek koah hastalığına davetiye çıkartıyor

Ülkemizde yaklaşık 3 milyon KOAH hastası var. Nefes darlığı ile ortaya çıkan ve hayatı kâbusa çeviren hastalıkla ilgili bilgi veren İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi’nden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hijran... Devamını Oku »

Ağız kokusuna 10 doğal çözüm

Ağız kokusuna 10 doğal çözüm “Ağız kokusu yaşayan insanlar bırakın gülümsemeyi, konuşmak dahi istemezler” diyen Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Çözüm aslında çok basit. Hemen mutfağınıza gidin ve bu besinlerden birisi ile ağız... Devamını Oku »

Mehmet Kocodon’dan Menteşe ziyareti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’yi ziyaret etti. Başkan Kocadon, ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Menteşe İlçe Başkanlığına giderek ilçe başkanı ve partililerle... Devamını Oku »

Yıldız Asyalı’ya psikolog desteği

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Tıldız Asyalı, psikolog yardımı almaya başladı. Yalnız başına bir hayat kurmaya çalışmanın ve bir evlat sahibi olmanın günümüz koşullarında zorluğunu psikolog yardımıyla aşmayı hedefleyen Yıldız... Devamını Oku »