“Selçukluların İzinde” Bodrum’a Ödülle Dönüyor.

Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Ünal Ankara Başkent Öğretmenevi’nde TC. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ‘nün düzenlediği EPALE (Avrupa Yetişkin Eğitimi Platformu) ve uygulamada iyi örnekler projesi ödül... Devamını Oku »

Bodrum’da Hayranları Ayşe Kulin’le Buluştu

Bodrum’da  Nebil Özgentürk’le Edebiyat Manzaraları’nın bu ayki  konuğu Türk Edebiyatının ünlü roman ve hikaye yazarı Ayşe Kulin’di.  Manastır Hotel Genel Müdürü Fatih Can Ekşi’nin Ev sahipliğinde Düzenlenen Etkinlikte okuyucularıyla hem söyleşi yapan... Devamını Oku »

Bodrum Sağlık Vakfı Yılbaşı Partisi!

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Öğrencileri, Öğretmenleri,  Velileri ve Gönüllüleri ile yeni yılı hep birlikte kutlayacakları bir etkinlik düzenliyor. 22 Aralık Cumartesi günü saat 12.00 – 16.00 arasında Vakıf binamızda müzikler eşliğinde yapılacak... Devamını Oku »

Bodrumda Düzenlenen Yardım Kampanyasına Ünlü Akını…

Oyuncu Nejat İşler’in Gümüşlüklü çocuklarının ücretsiz spor eğitimi alması için gerçekleştirdiği yardım kampanyasına ünlü dostları destek oldu. Gümüşlükte bir mekanda yapılan yardım gecesinde Birce Akalay, Birsen Tezer, Deniz Çakır, Nükhet Duru, Mehmet... Devamını Oku »

Sanat Güneşimizi Doğum Gününde Anıyoruz…

Sanat Güneşimiz ve Vakfımızın çok değerli bağışçısı Zeki Müren’i doğum yıl dönümünde Şef Ahmet Sabancı yönetiminde Bodrum Zeki Müren Sanat Derneği’nin 06.12.2018 saat 20:00 Herodot Kültür Merkezinde sunacağı çok özel bir konserle... Devamını Oku »

‘Yılın Bileti’ Anketine Katılmak için Son Günler!

2018 kültür, sanat ve eğlence tutkunları için tam bir etkinlik yılı oldu. Unutulmaz performanslar, dünyaca ünlü isimler herkesin aklında yer etti. Şimdi ise 2018 yılında gerçekleşen tüm etkinlikler arasından oylama yaparak ‘Yılın... Devamını Oku »

Bodrum’un Suskun Çanları Gösterime Giriyor.

Tarih boyunca pek çok medeniyete de ev sahipliği yapan Bodrum ile ilgili bir belgesel çekildi. Bodrumda yaşayan hıristiyanları konu alan belgesel ilk gösterimini Bodrum Heredot Kültür Merkezinde gerçekleştirecek. Bodrum Yarımadası’ndaki kilise ve... Devamını Oku »

” Kral Şakir” Prömiyerinde Ünlüler Buluştu.

İstanbul Komedi Festivali kapsamında prömiyerini yapan, Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi 2000’in kurucusu Varol Yaşaroğlu imzalı ‘‘Kral Şakir-Uzayda Şamata’’tiyatro oyununa, ünlü çocuk ve aileleri büyük ilgi gösterdi… Cem Yılmaz... Devamını Oku »

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’da final zamanı

Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak organize ettiği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, Samos – Yalıkavak Marina etabıyla final yapıyor. Organizasyonun bir... Devamını Oku »

MBB 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Etkinliği Düzenliyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı 2018 2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni Düzenliyor. 05 Ekim’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde saat 19.00 itibarı ile gerçekleşecek gecede, Açılış kokteylinin ardından THD gösterisi, THM... Devamını Oku »