‘Yılın Bileti’ Anketine Katılmak için Son Günler!

‘Yılın Bileti’ Anketine Katılmak için Son Günler!

2018 kültür, sanat ve eğlence tutkunları için tam bir etkinlik yılı oldu. Unutulmaz performanslar, dünyaca ünlü isimler herkesin aklında yer etti. Şimdi ise 2018 yılında gerçekleşen tüm etkinlikler arasından oylama yaparak ‘Yılın... Devamını Oku »
Bodrum'un Suskun Çanları Gösterime Giriyor.

Bodrum’un Suskun Çanları Gösterime Giriyor.

Tarih boyunca pek çok medeniyete de ev sahipliği yapan Bodrum ile ilgili bir belgesel çekildi. Bodrumda yaşayan hıristiyanları konu alan belgesel ilk gösterimini Bodrum Heredot Kültür Merkezinde gerçekleştirecek. Bodrum Yarımadası’ndaki kilise ve... Devamını Oku »
" Kral Şakir"  Prömiyerinde Ünlüler Buluştu.

” Kral Şakir” Prömiyerinde Ünlüler Buluştu.

İstanbul Komedi Festivali kapsamında prömiyerini yapan, Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi 2000’in kurucusu Varol Yaşaroğlu imzalı ‘‘Kral Şakir-Uzayda Şamata’’tiyatro oyununa, ünlü çocuk ve aileleri büyük ilgi gösterdi… Cem Yılmaz... Devamını Oku »
Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’da final zamanı

Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge’da final zamanı

Uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak organize ettiği Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, Samos – Yalıkavak Marina etabıyla final yapıyor. Organizasyonun bir... Devamını Oku »
MBB 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Etkinliği Düzenliyor

MBB 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Etkinliği Düzenliyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı 2018 2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni Düzenliyor. 05 Ekim’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde saat 19.00 itibarı ile gerçekleşecek gecede, Açılış kokteylinin ardından THD gösterisi, THM... Devamını Oku »
Atıl bisikletler, ETİ Çalışanlarının Elinde Yeniden Hayat Buldu!

Atıl bisikletler, ETİ Çalışanlarının Elinde Yeniden Hayat Buldu!

Eti çalışanları, 5 yıldır yürütülen Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında toplanan kullanılmayan bisikletleri tamir etti. “Sağlık için hareket, hareket için bisiklet” felsefesiyle 5 yıl önce Eti ve Aktif Yaşam Derneği tarafından... Devamını Oku »
Kahve Dünyası’ndan Dünya Kahve Günü’ne Özel 1+1 Kampanyası

Kahve Dünyası’ndan Dünya Kahve Günü’ne Özel 1+1 Kampanyası

Kahve Dünyası, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü çok keyifli bir sürprizle kutluyor! Yalnızca 1 Ekim Pazartesi günü geçerli olan kampanyada, Kahve Dünyası’nın mobil uygulamasını kullanarak mağazalardan bir kahve alanlara, ikinci kahve anında... Devamını Oku »
Profilo Açık Su Dayanıklılık Yarı Maratonu Başlıyor.

Profilo Açık Su Dayanıklılık Yarı Maratonu Başlıyor.

9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, 28 Eylül’de dünyaca ünlü ultra maraton yüzücüsü Güney Afrikalı Carina Bruwer’ın katılımıyla gerçekleşecek 5000 metre Profilo Açık Su Yüzme Dayanıklılık Yarı Maratonu ile başlıyor. Hem bu yarı maraton hem de aynı akşam... Devamını Oku »
Bizimki Bodrum'da Sezon Devam Ediyor.

Bizimki Bodrum’da Sezon Devam Ediyor.

Bodrum’da eğlence bitmez. Bizimki Bodrum Ediz ile Her Çarşamba Cuma günleri müziğin keyfini yaşatmaya devam ediyor. Bodrum’un en kaliteli eğlence mekanlarından biri olan Bizimki Bodrum’da sezon devam ediyor. Bilgi ve Rezervasyon için 0530... Devamını Oku »
8. Bodrum Türk Filmleri Haftası Kos'ta Gösterime Girdi

8. Bodrum Türk Filmleri Haftası Kos’ta Gösterime Girdi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) veCinemarine Sinemaları’nın katkıları ileBodrum Sinema ve Kültür Derneği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği... Devamını Oku »