Mehmet Kocodon’dan Menteşe ziyareti

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’yi ziyaret etti. Başkan Kocadon, ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Menteşe İlçe Başkanlığına giderek ilçe başkanı ve partililerle... Devamını Oku »

Başkan Kocadon Datçalılarla bir araya geldi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yola çıkan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla il genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine Datça’da devam etti. Kocadon, üçüncü durağı olan Datça’da, daha feribottan iner inmez sıcak ve samimi... Devamını Oku »

Bodrum “Doğa Dostu Şehir” Olarak Tescillendi!

“Yılın Doğa Dostu Şehri“ ödülünün tescil belgesini Alper Akın’dan alan Başkan Mehmet Kocadon, “Geçtiğimiz aylarda, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Yaşayan Şehirler Platformu işbirliğinde; farklı bakanlıklar, üniversiteler, belediye birlikleri, sivil toplum örgütleri destekleriyle... Devamını Oku »

The Bodrum Cup’ta kampana çalındı

Bodrum yarışları başladı Bu yıl 30.’su gerçekleşen The Bodrum Cup, Yalıkavak Marina’da düzenlenen kampana çalma töreni ve İstanbul Challenge ödül töreni ile Bodrum etapları için düğmeye bastı. Törene katılan Bodrum Belediye Başkanı... Devamını Oku »

Bodrum Belediye Başkanına binlerce kişi destek çıktı

2006 yılından bir duvarın geç yıkılması nedeniyle 38 gün ceza alarak Belediye Başkanlığından uzaklaştırılan Mehmet Kocadon’a Bodrum halkı sahip çıktı. Sokaklar afişlerle süslendi, sosyal medya hesaplarından Kocadon fotoğrafları yayınlandı ve son olarak... Devamını Oku »

Bodrum Stadına 2 milyon TL’lik Yatırım Yapıldı..

Bodrumspor- Eyüp spor maçını izlemeye gelen protokol üyeleri tarafından başlama düdüğünden önce gerçekleştirilen açılışta Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı... Devamını Oku »

2019 yılı Türkiye ve Rusya’da kültür ve turizm yılı olarak kutlanacak

Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Birinci Yardımcısı Eleonora Mitrofanova Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Birinci Yardımcısı, Rossotrudniçestvo Federal Ajansı Başkanı (Uluslararası İnsani ve Kültürel Sorunları Yetkilisi)... Devamını Oku »

Hayırseverden Eğitime Destek…

 “Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi” kapsamında Bodrum ilçesi Peksimet Mahallesi’nde hayırsever işadamı Nazmi Canbaz tarafından yaptırılacak 4 derslikli ilkokul ile ilgili protokol imzalandı. Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine Muğla Valisi Esengül... Devamını Oku »

Ayşe Arman moderatörlüğünde Pembe Rota projesi Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleşti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un katılımı ile gerçekleşen Pembe İzler Derneği’nin Pembe Rota projesine ilgi oldukça yoğundu. Kadın kanserleri alanında çalışmalar yapan Pembe İzler Derneği’nin “Pembe Rota” projesi Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleşti. Ünlü... Devamını Oku »

Pembe Rota şimdi de Bodrum’da

Kadın kanserleri alanında çalışmalar yapan Pembe İzler Derneği tarafından, 10 bin kadına ücretsiz jinekolojik kanser taraması yapılması hedeflenen “Pembe Rota” projesinin yeni etabı, Bodrum Belediyesi’nin de desteğiyle Bodrum’da gerçekleştirilecek. Bodrum Belediye Başkanı... Devamını Oku »