Barış Saylak Güçlü Projelerle Adayım Diyor…

Bir önceki mahalli seçimlerde CHP’den Milas Belediye Başkan aday adayı olan Veteriner Barış Saylak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünü kazandı. Bırakın, Barış Saylak’ın Milas Belediye Başkan adaylığının resmileşmesini, Cumhurbaşkanı kendisine “başkanım” diye hitap etmeye... Devamını Oku »

MUĞLA’DA MAVİ BAYRAKLI PLAJ SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ YAŞANDI

Ülkemizdeki mavi bayraklı plaj sayısı her yıl artış gösterirken, 2018 yılında bu sayısının 459’a yükseldiği görüldü. Ajans Press’in Kültür ve Turizm Bakanlığı verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’deki mavi bayraklı... Devamını Oku »

Başkan Kocadon personelinin yeni yılını kutladı

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Trafo Bodrum’da personele özel düzenlenen etkinlikte Bodrum Belediyesi personelinin yeni yılını kutladı.  Etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum... Devamını Oku »

2018 Yılının Son Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar buluşmasının 2018 yılı son toplantısı, Herodot Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon başta olmak üzere Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman,... Devamını Oku »

MİLAS’TA TAŞ ESERLER MÜZESİ KURULUYOR

AK Parti Muğla Milletvekilleri M. Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ve Beçin Kalesi Kazı Başkanlığının girişimleriyle, Menteşeoğulları Beyliği’nin kurucusu Ahmet Gazi’nin türbesinin de içinde bulunduğu alana “Taş Eserler Müzesi” kuruluyor. Beçin Kalesi... Devamını Oku »

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Sporcusu Erdal Dalar Vefat Etti.

Beçin mahallesinin sevilen sayılan sporcusu ERDAL DALAR Geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu vefat etti. Cenazesi bugün 27-12-2018  Saat 11.00’da  Beçin Mahalle Mezarlığında Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defin Edilecektir. Tüm Milas Halkına Duyurulur. Devamını Oku »

Büyükşehir Huzurevi sakinlerine Tiyatro ile konuk oldu

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Hayata Renk Lazım projesi kapsamında Abide Hasan Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde sergilenen Bize Gülmek Lazım 2... Devamını Oku »

Datça Knidos’ta Kazı Yaparken Yakalandılar

Datça’da bulunan Knidos antik kentte kaçak kazı yapan 3 kişi yakalandı. 2 bin 600 yıllık Knidos Antik Kenti’nde kaçak kazı yapan 3 şüpheli, jandarma tarafından suçüstü yakalandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada  Roma... Devamını Oku »

Yılbaşı Sofralarına Özel Somonlu Spesiyal Tarifler!

Yeni yılı hem gözlere hem de damaklara hitap eden bir sofra ile karşılamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Norveç’in temiz ve soğuk sularında yetişen, yağlı ve leziz bir somon! Yılbaşı sofralarının baş... Devamını Oku »

Bodrum’un Mandalini Dalında Satılmayı Bekliyor..

Bodrum ilçesine bağlı Bitez, Ortakent-Yahşi, Turgutreis ve Gölköy Mahallelerinde mandalina hasadına başlandı. Kendine has kokusu ve aromasıyla bilinen Bodrum mandalinasının bu yıl az mahsul vermesi üreticiyi üzdü. Mandalinayı ucuza almaya çalışan firmalara... Devamını Oku »