Kadınlar Kent'ini Yönetmek İstiyor....

Kadınlar Kent’ini Yönetmek İstiyor….

Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak 17 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 13:00’da Hakan Aykan Kültür Merkezi Trafo’da”KADINLAR KENT’ini YÖNETMEK İSTİYOR” konulu 2. Kadın Buluşmamızda tüm sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerde... Devamını Oku »
6. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı Başlıyor

6. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı Başlıyor

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın düzenlemiş olduğu  6. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı 13 Kasım’da başlıyor. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, engelli bireyleri ve sanatçıları bir araya getirmek amacıyla her yıl düzenlediği seramik çalıştaylarına bu yıl... Devamını Oku »
Sevgili Bodrum'dan Yepyeni Bir Etkinlik Daha...

Sevgili Bodrum’dan Yepyeni Bir Etkinlik Daha…

Yepyeni bir atölye dizisine başlıyoruz! Kendi Yapanlar Kulübü’nde bazen anneler ve çocuklar, bazen babalar ve çocuklar, bazen de tüm aile bir araya gelecek. @elifilcek ile birlikte tasarladığımız atölyeler dizisinin ilkinde çocuklara babaların... Devamını Oku »
Bodrum'un Suskun Çanları Gösterime Giriyor.

Bodrum’un Suskun Çanları Gösterime Giriyor.

Tarih boyunca pek çok medeniyete de ev sahipliği yapan Bodrum ile ilgili bir belgesel çekildi. Bodrumda yaşayan hıristiyanları konu alan belgesel ilk gösterimini Bodrum Heredot Kültür Merkezinde gerçekleştirecek. Bodrum Yarımadası’ndaki kilise ve... Devamını Oku »
Kadın Kafası 04 Kasımda Heredot Kültür Merkezinde

Kadın Kafası 04 Kasımda Heredot Kültür Merkezinde

Her Aşk Biraz Komiktir ve Arabesk Müzikali oyunlarının yazarı İrfan Kangı’nın yeni oyunu Kadın Kafasının yapımı yine Epizot Görsel Sanatlara ait. Kadınların gücünü ve hayatta ki gerekliliklerini naif ve esprili bir dille... Devamını Oku »
Milas Zeytin Hasat Şenliği Programı.

Milas Zeytin Hasat Şenliği Programı.

Bu yıl 5. düzenlenen Milas Zeytin Hasat Şenliği 03 Kasımda başlayacak. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen şenlik için bu yıl oldukça geniş bir tanıtım kampanyası da düzenlendi. Katılımın oldukça yüksek olmasının beklendiği... Devamını Oku »
Bodrum'da Yoga Festivali Başlıyor!

Bodrum’da Yoga Festivali Başlıyor!

Bodrum Belediyesi desteğiyle 29-31 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Bodrum Yoga Festivali, Türkiye’den, alanında uzman birçok hocanın katılımıyla organize edildi. Yoga ruhunu ve mantığını tüm yoga severlere ücretsiz bir şekilde deneyimleme... Devamını Oku »
Cumhuriyet Bayramı,Turgutreis Atatürk Meydanında Coşkuyla Kutlanacak.

Cumhuriyet Bayramı,Turgutreis Atatürk Meydanında Coşkuyla Kutlanacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Turgutreis’te büyük bir coşkuyla kutlanacak.  Öğrencilerin oratoryoları ve şiirlerinden sonra Anadolu Rock müzik grubu ‘’Tuzlu Fıstık’’  sahne alacak. Program 29 Ekim Pazartesi saat 20.00’de Turgutreis Atatürk Meydanı’nda başlayacak.... Devamını Oku »
29 Ekim’de ziyaret edebileceğiniz tarih kokan yerler

29 Ekim’de ziyaret edebileceğiniz tarih kokan yerler

29 Ekim 1923’te kurulan Cumhuriyet’in 95. Yıldönümü bu yıl resmi tatil olarak iş günü olan Pazartesi gününe gelmesi sebebiyle birçok seyahat sever için büyük bir fırsat. Ülkemiz için büyük anlam ve önem... Devamını Oku »
Yelkenler Gümüşlük için rüzgârla doluyor

Yelkenler Gümüşlük için rüzgârla doluyor

Uluslararası deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup’ın 30. yılındaki muhteşem yarışları Leros (Yunanistan) – Gümüşlük rotasından oluşan Amerikan Hastanesi Etabı’yla devam ediyor. 30. yılını Amerikan Hastanesi‘nin isim sponsorluğu ve Yalıkavak Marina‘nın ana sponsorluğuyla... Devamını Oku »