Muğla'da Bir Can Daha Telef Oldu.

Muğla’da Bir Can Daha Telef Oldu.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde, bir aracın arkasına iple bağlanarak sürüklendiği ileri sürülen köpek telef oldu. Köyceğiz ilçesi Sancı Mahallesi’nde ismi öğrenilemeyen kişi, bir köpeği  aracının  arkasına iple bağlayıp yola çıktı. Yolda ilerlerken  köpeği... Devamını Oku »
Koçtaş Kolileri Kedi evine Dönüşüyor.

Koçtaş Kolileri Kedi evine Dönüşüyor.

Koçtaş, müşterilerine evlerindeki malzemelerinin yanı sıra Koçtaş kolilerini de dönüştürerek hem tasarruf etmelerini sağlayacak hem de yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak birçok ‘Kendin Yap’ fikri sunuyor. Koçtaş kolilerini kedi evine, çekmece içi düzenleyiciye, dekoratif ve... Devamını Oku »
Marmariste Denizciler Careta Carettayı Kurtardı.

Marmariste Denizciler Careta Carettayı Kurtardı.

MArmari’te ayağına parke taşı bağlanarak denize atılan deniz kaplumbağasını (Caretta caretta), denizciler kurtardı. Olay, dün gündüz saatlerinde Bozburun Mahallesi açıklarında meydana geldi. Bozburun Yat Kulüp’te çalışan kaptan Ramazan Kaya mesai arkadaşlarını yattan almak... Devamını Oku »
Gümüşlükte Can Dostlarımız Yararına Yemek Düzenlendi

Gümüşlükte Can Dostlarımız Yararına Yemek Düzenlendi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Gümüşlük Patilerine katkı sağlamak için ve hayvan severlerin buluşması amacıyla bir akşam yemeği düzenlendi.  Gümüşlük sahilinde bulunan bir mekanın karşılıksız hizmeti ve hayvan severlerin katkısıyla... Devamını Oku »
Bodrum "Sokak Hayvanlarına Merhamet" Konulu Ödüllü Hikaye Yarışması

Bodrum “Sokak Hayvanlarına Merhamet” Konulu Ödüllü Hikaye Yarışması

Bodrum’daki ortaokul öğrencileri arasında ‘’Merhamet Sokakta’’ sloganıyla hikaye yarışması açıldı. Şehit Türkmen Tekin Anadolu İ.H.L tarafından açılan yarışmaya ilçenin merkez, mahalle ve köylerindeki tüm ortaokul öğrencileri katılabilecek. Son başvurunun 15 Kasım 2018... Devamını Oku »
Öğrencilerin Ziyaret Ettiği Can Dostlarımız....

Öğrencilerin Ziyaret Ettiği Can Dostlarımız….

Menteşe ve Ula’daki 6 okulda öğrenim gören öğrenciler 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin hayvan bakımevini ziyaret etti. Geçtiğim hafta kutlanan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle 257 öğrenci... Devamını Oku »
Bodrum Şehit Türkmen Tekin Öğretmenleri Tüm Öğrencilerine Mama Poşeti Dağıttı.

Bodrum Şehit Türkmen Tekin Öğretmenleri Tüm Öğrencilerine Mama Poşeti Dağıttı.

Bodrum Şehit Türkmen Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hayvanları Koruma Günü’nde sokak hayvanları için mama poşetleri hazırladılar. Okulun tüm öğrencilerine dağıtılan mama poşetleri, Bodrum’un sokaklarına hayvanlarına gönderildi. Poşetleri alan çocuklar, kendi sokaklarındaki... Devamını Oku »
Bugün Can Dostlarımızı Tchibo Güvencesi ile Şımartın!

Bugün Can Dostlarımızı Tchibo Güvencesi ile Şımartın!

Dünya Hayvanları Koruma Günü, bu dünyada birlikte yaşadığımız hayvan dostlarımızın haklarını, ihtiyaçlarını bizlere yeniden hatırlatıyor. Her yıl 4 Ekim günü kutlanan bu anlamlı günde can dostunuzu güzel sürprizlerle sevindirmek ister misiniz? Tchibo,... Devamını Oku »
Tekzen’den Patili Dostlara Destek

Tekzen’den Patili Dostlara Destek

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir proje düzenledi. Proje kapsamında 1 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Tekzen’in... Devamını Oku »
DOGFEST Türkiye 2018 Fethiye'de Ziyaretçilerini Bekliyor

DOGFEST Türkiye 2018 Fethiye’de Ziyaretçilerini Bekliyor

Geçen sene ilki gerçekleştirilen, dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilecek olan Türkiye ayağı “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizin ikincisini bu sene de... Devamını Oku »