Mehmet Kocadon'un Kavaklıdere Ziyareti

Mehmet Kocadon’un Kavaklıdere Ziyareti

2016 yılından bu yana Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ziyaretlerini Kavaklıdere ilçesinde sürdürdü. Cumhuriyet Halk Partisi Kavaklıdere İlçe Başkanlığı’nda, İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, yönetim... Devamını Oku »
Hockney'in Tablosu 90,3 Milyon Dolara Satıldı

Hockney’in Tablosu 90,3 Milyon Dolara Satıldı

Ünlü İngiliz ressam David Hockney’in “Bir Sanatçının Portresi” (Havuzdaki İki Figür) adlı tablosu New York’taki müzayedede 90,3 milyon dolara (Yaklaşık 485 milyon lira) alıcı buldu. Bu bedel halihazırda yaşayan bir sanatçıya ödenen... Devamını Oku »
Mehmet Melengeç Torba Sanayi Sitesi ile ilgili İddialara Yanıt Verdi....

Mehmet Melengeç Torba Sanayi Sitesi ile ilgili İddialara Yanıt Verdi….

S.S.Bodrum Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi kurucu başkanı ve Bodrum Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Mehmet Melengeç, Torba’da yapımına başlanan sanayi sitesi inşaatı ile ilgili iddialara basın açıklamasıyla yanıt verdi. Melengeç, ruhsat belgelerinde... Devamını Oku »
Torbada'ki Küçük Sanayi Sitesi İnşaatı Yasal Değil mi?

Torbada’ki Küçük Sanayi Sitesi İnşaatı Yasal Değil mi?

TMOBB Bodrum bileşenleri, düzenledikleri ortak basın toplantısında Torba’daki küçük sanayi sitesi inşaatının yasal olmayan bir yapı ruhsatı düzenlenerek başlatıldığını ileri sürdü. Mimar ve mühendisler, mevcut arazide terkleri yapılmayan arazi için yapı ruhsatı... Devamını Oku »
Türk Telekom’dan Ödenmemiş Faturalar için “Faizleri Sıfırlıyoruz” Kampanyası

Türk Telekom’dan Ödenmemiş Faturalar için “Faizleri Sıfırlıyoruz” Kampanyası

Türk Telekom’un Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na desteği devam ediyor. Bu kapsamda başlatılan “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası ile 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu... Devamını Oku »
Bodrum Belediyesi’nden Şehidimize Vefa...

Bodrum Belediyesi’nden Şehidimize Vefa…

Bodrum Turgutreis Karabağlı Mevkii’nde 2015 sokağın adı, Bodrum Belediye Başkanlığı’nın 06/07/2018 tarih, 2018/80 saylı Meclis Kararı ile “Şehit Astsubay Turgut Pekdemir” olarak değiştirildi ve tabelası 08 Kasım 2018 tarihinde aile bireyleri, belediye... Devamını Oku »
Bodrum Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Yusuf Akat "Hodri Meydan" dedi...

Bodrum Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Yusuf Akat “Hodri Meydan” dedi…

Bodrum Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere katılacağını açıklayan Yusuf Akat; kimdir… 1961 Ankara Mamak doğumlu, 1980 darbesinden etkilenen ve doğuştan CHP li olarak mücadele eden;hatta CHP Genel merkezinde yıllarca genel başkan... Devamını Oku »
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un 10 Kasım Mesajı

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un 10 Kasım Mesajı

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. yılı dolayısıyla yayınladığı mesajında, duygu ve düşüncelerini şu sözleriyle ifade etti: “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Kurtuluş Savaşı’nın önderi Gazi Mustafa Kemal... Devamını Oku »
Yeni Yazdığı Şiir Kitabını Başkan Kocadon’a Hediye Etti

Yeni Yazdığı Şiir Kitabını Başkan Kocadon’a Hediye Etti

“Vakitsiz Düşler” adlı şiir kitabının yazarı Ülke Temiz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Sevgi, mücadele ve sorgulama temalarının işlendiği  “Vakitsiz Düşler” kitabının yeni yayımlandığını ve mutluluğunu şiir sever okurlarının... Devamını Oku »
Muğla 3. Öğrenme Şenliğinde Bodrum Standı Büyük İlgi Gördü

Muğla 3. Öğrenme Şenliğinde Bodrum Standı Büyük İlgi Gördü

Bakanlığın Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Ülke genelinde gelenekselleştirilen öğrenme şenliklerinin üçüncüsü, Fethiye’nin mahallesi olan Beşkaza Meydanında düzenlendi. Yöre Halkının yoğun katılımı ile gerçekleştirilen açılış törenine; Hayat boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal... Devamını Oku »