Başkan Kocadon Bodrum’da Yaşayan Yabancıların Noel Kutlamasına Katıldı

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Christmas (Noel) kutlamasında Bodrum’da yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar bir araya geldi. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un ev sahipliğinde, Bodrum Belediye A.Ş. Trafo Bodrum... Devamını Oku »

Çizmeli Kedi Karaovalı Çocuklar için Oynandı

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2018 yılını Karovalı çocuklara oynadıkları Çizmeli Kedi ile sonlandırdı.Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ilk çocuk oyunu Çizmeli Kedi, Herodot Kültür Merkezi’nde bir kez daha çocuklarla buluştu. Her hafta farklı okullardan... Devamını Oku »

Bodrum Tanıtma Vakfı toplantısı BODTO’da yapıldı

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Bodrum Ticaret Odası’nda gerçekleşen BOTAV Yönetim Kurulu Toplantısına Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet... Devamını Oku »

BESİAD YENİ YÖNETİMİ BODTO’YU ZİYARET ETTİ…

19 Aralık 2018 Çarşamba günü olağan seçimlerini tamamlayan Bodrum Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (BESİAD) Odamızı ziyaret etti. Seçimle görevine başlayan BESİAD’ın yeni yönetim kurulu başkanı Engin Ali Kaplan ve yönetim kurulu... Devamını Oku »

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) üyeleri erken yeni yıl kutlamasını Dramalı’da yaptı.

Ortakent Yahşi’nin popüler buluşma noktası Dramalı Bodrum, bu kez Bodrum’un iş dünyasını ağırladı. 2018 yılının son organizasyonunda bir araya gelen BODTO üyeleri, Dramalı’nın enfes lezzetleri eşliğinde yeni yıla erken bir ‘merhaba’ dediler,... Devamını Oku »

“BODRUM, BELEDİYE BAŞKANI’NI BİZİM İÇİMİZDEN SEÇECEK

Pazar günü CHP Genel Merkezine çağrılarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen, CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayları ortak bir deklarasyon yayınladı. Genel Merkezin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurusu yapan... Devamını Oku »

Yılbaşında Gidebilecek En Ucuz Ülkeler

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz.Şimdi ise sıra 2018 yılının son günlerinde umutlu, mutlu bir yıla kendimizi hazırlamak için planlamaya geldi. Peki siz bu özel geceyi nasıl ve nerede kutlayacağınıza karar... Devamını Oku »

IB Programı Sergisi Şevket Sabancı Kültür merkezinde Açıldı

Bodrum Özel Marmara Koleji 2017-2019 IB Diploma Programı Görsel Sanatlar Öğrencileri Sergisi, Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezinde açıldı. Bodrum Özel Marmara Koleji 12. sınıf öğrencilerinden Cansu Kayan, Esen Kayan, Katre Karabey, Leyla Addy... Devamını Oku »

Bodrum’a Polis Lojmanı Yapımı İçin Protokol İmzalandı.

Hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu tarafından Bodrum ilçesi Ortakent Mahallesi’ne 40 adet Polis Lojmanı yapımı ile ilgili protokol imzalandı. Valilik 75. Toplantı Salonunda düzenlenen protokole Muğla Valisi Esengül Civelek,Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Emniyet... Devamını Oku »

Bodrum Halk Eğitim Eğitmenleri Portekizde

B1 Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Yetişkin Eğitiminde Mentörlük Projesi ile Portekiz- Braga’da bragamob Eğitim kurumunda bir haftalık yetişkin eğitimi  Mentörlük eğitiminin ilki hareketlilik şeklinde gerçekleşti. Portekiz Braga’da Erasmus+ Yetişkin Eğitiminde Mentörlük Projesinin... Devamını Oku »